Link sponsorowany

Potrzebujesz wysłać znajomemu plik. Okazuję  się jednak, że za każdym razem dostajesz informacje zwrotną, iż jest to niemożliwe do wykonania, gdyż skrzynka nie przyjmuje tak dużych rozmiarów. Cóż zrobić? Śmiem twierdzić, iż pliku nie będziesz mógł tak subtelnie wysłać na terapię odchudzającą jak swej kobiety. Musisz go zmniejszyć innymi sposobami. Skakanie po monitorze jest nieskuteczne, więc pożuć ten pomysł. Proponuje kompresję. Niezawodnym w tym momencie okaże się najlepszy na rynku program do tego typu zadań- WinRAR.

WinRAR to kultowy już wręcz program do kompresji danych. Nie bez powodu. Aplikacja swe działanie opiera na tworzeniu małych archiwów, które nie zajmują wiele miejsca na dysku (ma jednak możliwość obsługi plików i archiwów nawet do8,589 miliardów gigabajtów wielkości). Dodatkowo program jest szybszy w działaniu niż odpowiedniki konkurencji. Program WinRAR to nie tylko możliwość tworzenia archiwów (nawet takich zabezpieczanych hasłem) ale również ich otwieranie.  Darmowy WinRAR to również otwieranie zarchiwizowanych plików oraz ich naprawa. Narzędzie obsługuje wszystkie popularne format kompresji (RAR, ZIP, CAB, ARJ, LZH, ACE, TAR, GZip, UUE, ISO, BZIP2, Z oraz 7-Zip).Wartym uwagi w programie WinRARA jest jego umiejętność intuicyjnego rozpoznawania plików multimedialnych i  ich kompresja do wybranego przez program, optymalnej, wersji. Jeśli zaś poszczególne części archiwum będziemy chcieli zapisać w różnych miejscach to żaden problem. WinRaR umożliwi nam bowiem dzielenie archiwów na odrębne woluminy, co oznacza, że spokojnie poszczególne części możemy zapisać choćby i na oddzielnych dyskach. Ponadto pliki mogą być pakowane w różnych szybkościach. Do wyboru mamy zwykłym, najlepszym i szybkim. Producent zapewnia, że jego produkt to doskonałe rozwiązanie gdy zachodzi potrzeba przesłania danych przez sieć. 128-bitowe szyfrowanie programu oraz technologia autentyfikacji podpisu daje poczucie bezpieczeństwo i pewność pochodzenia. WinRAR posiada swą bezpłatną wersję. Program daje użytkownikom możliwość spokojnego przetestowania programu, aż przez 40 dni. Warto nadmienić, iż licencje w przypadku tej aplikacji są ważne dla wszystkich dostępnych wersji językowych i systemowych, a także, że istnieje możliwość wykupu licencji na całe życie i tym samym dostąpienie do najnowszych wersji bez kolejnych opłat. Dodatkowo użytkownicy, którzy wykupili kilka licencji mogą dostosować wersje między sobą i odpowiedzieć na swe indywidualne potrzeby. Sporą grupę klientów zainteresuje zapewne również fakt, iż WinRAR dostępny jest w polskiej wersji językowej, a także, z nieco innej beczki, obsługuje technologię drag and drop. Jego interfejs należy do graficznych z użyciem myszy i menu, ale także tryb linii poleceń.

Program WinRAR, przez swych dotychczasowych użytkowników opisywany jest w samych superlatywach. Trudno doszukać się w nim wady, co jednak wcale nie demotywuje producenta do pracy. Starania o jeszcze większa doskonałość trwają nieustannie.

Program WinRAR jest w pełni kompatybilny z Windows XP 64-bit, Windows XP 32-bit,  Windows NT 4.0, Windows 9x, Windows 2003 64-bit, Windows 2003 32-bit, Windows 2000. Użytkowników Visty ucieszy zapewne fakt, iż program ten potrafi z nią współpracować. Nie sprawia problemów przy Windows Vista 64-bit, Windows Vista 32-bit. Program jest do pobrania z naszej strony internetowej. Pobierz go, by móc zmniejszyć objętość swych plików, uwalniając sporo miejsca na dysku.

Systemy operacyjne: Windows Xp,Windows Vista,Windows 7

Software jest do pobrania za darmo. Aplikacja jest do ściągnięcia z bezpiecznych pozbawionych wirusów serwerów.
Detale
 • Wydawca:
  RarSoft
 • Licencja:
  Freeware
 • Data edycji:
  2013-02-27 23:06:29
 • Język:
  Polski
 • Rozmiar:
  1,2MB
 • Kategoria:
  Kompresja
 • Download:
  62097

 • Ocena:
  4.4 / 5
 • Wystaw ocenę:
 • Ostatnio oceniano:
  2012-12-27
 • Liczba ocen:
  38

Recenzje użytkowników

Zobacz opinie innych lub napisz własną
#1
Jun 27, 2012
winrarowiec

Potężne narzędzie do archiwizacji

WinRAR to narzędzie typu "must-have". Właściwie to nie ma formatu, którego nie potrafiłby obsłużyć, a przez to jest totalnie uniwersalny i może zastąpić każde narzędzie archiwizujące. Najciekawszy jest jednak moduł archiwizujący, który działa nie tylko szybko, ale także skutecznie. Mnie osobiście przypadł do gustu szczególnie GUI do zarządzania archiwami - pełny profesjonalizm.
Dobre strony: uniwersalny, szybki, skuteczny
Złe strony: nie jest w pełni darmowy
Ocena: 4,00
#2
Dec 27, 2012
zzzz

Najlepszy program!

Najlepszy program do kompresji.
Ocena: 5,00
Możesz umieścić taki link na swojej stronie: pobierz kod html

		
	


© 2009-2013 e-Program.pl