Link sponsorowany

Muzyka to jeden z najlepszych sposób na wyrażanie uczuć, wyzwalanie w sobie emocji, uspokajania się, czy rozładowywania napięcia. Muzyki słucha każdy i jest to fakt niezaprzeczalny. Wiele narzędzi oferuje amotorom przerabianie wszelkiego rodzaju muzyki. Virtual dj studio to rewelacyjne narzędzie do miksowania muzyki w czasie rzeczywistym. Aplikacja przeznaczona jest dla wszystkich miłośników komputerowego przerabiania muzyki.

Program virtual dj studio jest jednym z najpopularniejszych w swojej kategorii. Zyskał uznanie wielu użytkowników i cieszy się ogromną popularnością, która wynika z wydajności i jakości tegoż oprogramowania. Next Generation Software - producent programu - postanowił dać swoim klientom możliwość nietypowej zabawy z muzyką. Jak widać, zabawa spodobała się i jest udziałem bardzo wielu osób. Virtual dj pełna wersja (full) jest płatna, jednak dostępne jest darmowe demo. Virtual dj po polsku nie jest dostępny, ale intuicyjna obsługa nie powinna sprawiać najmniejszego problemu. Warto natomiast zaznaczyć, że Virtual dj działa pod XP I Vista w systemach 32-bitowych. Program jak na swoje możliwość jest filigranowy w sensie rozmiaru pliku instalacyjnego.

Przyjrzyjmy się nieco funkcjom Virtual dj jako to najważniejsze co dotyczy owego programu. Użytkownik od teraz ma możliwość wykorzystania muzyki w formacie MP3. Jest to informacja niezwykle ważna, ponieważ zdecydowana większość (o ile nie wszystkie) naszych utwór znajduje się właśnie w tym formacie. Dzięki Virtual dj pro włączymy kilka piosenek naraz i będziemy mogli uskuteczniac płynne przejścia między nimi. Program posiada także wbudowane dźwięki, które urozmaicą w pełni nasze ulubione utwory. Virtual dj studio do pobrania za darmo jest aplikacją, która ma wbudowany tryb KARAOKE. To świetna funkcja, która na pewno przyda się na wielu imprezach. 10 kanałowy graficzny equalizer oraz analizator widma (spektrum) to elementy typu "bajery", które urozmaicają program i nadają mu profesjonalny kształt. Po odpowiednich ćwiczeniach można zmienić domowy PC w prawdziwą konsolę do miksowania.

Opcja virtual dj studio download free to sposób na doskonałą zabawę oraz odkrycie w sobie nowych talentów. Demonstracyjna wersja programu potrafi w pełni sprostać wymaganiom nawet najbardziej zapalonym amatorom muzycznego miksowania. Możliwość stworzenia własnego seta przez połączenie wielu ulubionych utworów z efektownymi przejściami oraz wiele dodatków sprawią, że znajomi na przyjęciu mogą pomylić Cię z prawdziwym DJem! Pobierz Virtual dj studio, bo jest to aplikacja stworzona dla wszystkich, którzy szukają przygód w muzycznym świecie.


Systemy operacyjne: Windows Xp,Windows Vista,Windows 7

Software jest do pobrania za darmo. Aplikacja jest do ściągnięcia z bezpiecznych pozbawionych wirusów serwerów.
Detale
 • Wydawca:
  Next Generation Software
 • Licencja:
  Freeware
 • Data edycji:
  2013-02-27 23:04:58
 • Język:
  Polski
 • Rozmiar:
  3.7MB
 • Kategoria:
  Tworzenie i obróbka dzwięku
 • Download:
  63506

 • Ocena:
  4.5 / 5
 • Wystaw ocenę:
 • Ostatnio oceniano:
  2012-07-10
 • Liczba ocen:
  73

Recenzje użytkowników

Zobacz opinie innych lub napisz własną
#1
Jul 10, 2012
mixer

Fajny mixer na impreze

Ostatnio dostałem od znajomych namiary na ciekawe narzędzie do miksowania muzy. Virtual DJ Studio okazał się bardzo fajnym programem. To chyba idealne narzędzie na impreze, bo dostępne są tryby karaoke, miksowania, czy playlisty. Na plus jest na pewno szybka i łatwa instalacja, jednak sam GUI może już trochę odstraszać. Na szczęście konstrukcja programu sprawia, że można szybko złapać o co w nim chodzi. Fajnie jest także to, że program oferuje dość sporo efektów. Pełnej, płatnej wersji raczej nie kupię, ale jest dość tania jak na programy tego typu.
Dobre strony: Dużo przejść, łatwy w obłudze
Złe strony: brzydki interfejs, płatna pełna wersja
Ocena: 3,00
Możesz umieścić taki link na swojej stronie: pobierz kod html

		
	


© 2009-2013 e-Program.pl