Link sponsorowany

W obecnych czasach internet jest dla większości społeczeństwa podstawowym źródłem informacji. Jedni używają go do pracy, inni do zabawy, a jeszcze inni do nauki. W dobie komputeryzacji bardzo powszechna jest także wymiana plików pomiędzy poszczególnymi PC. Jednym z programów, które służą do bezpośredniej wymiany plików jest utorrent.

Program utorrent stworzony został przez firmę BitTorrent. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na fakt, iż aby korzystać z aplikacji nie jest konieczna nawet jej instalacja. Głównym założeniem producentów było stworzenie oprogramowania, które będzie zajmować jak najmniejszą ilość zasobów systemowych. Ponadto twórcy utorrent full zadbali aby program w żaden sposób nie odstawał funkcjonalnością od konkurencji.

Warto przyjrzeć się wielu funkcjom aplikacji. Program utorent przede wszystkim został zaopatrzony w nowoczesną funkcję systemu priorytetów. W najnowszych wersjach to klient ustala, który plik jest dla niego najważniejszy. Ponadto utorrent do pobrania posiada wbudowany harmonogram prac, dzięki któremu możemy rozplanować czas działania programu.  Najnowsza odsłona posiada dodatkowo możliwość szyfrowania, czy też wymiany „peerów”.

Jeśli chodzi zaś o wymagania programu to dla jego autorów należą się wielkie słowa uznania. Utorrent download free działa na komputerze, jednak sprawia wrażenie jakby go tam w ogole nie było. W przeciwieństwie do aplikacji konkurencyjnych nie zabiera on wielu zasobów systemowych. Przeciętnie zużywa nawet mniej niż 6 MB pamięci ! Ponadto został stworzony jako pojedynczy plik, zajmujący jedynie 220 KB.

Programiści zadbali także o stronę wizualną oprogramowania. Stworzyli oni wiele zastępczych ikon, grafik pasku zadań, czy też ikon statusu. Oprócz tego wbudowana funkcja pozwala na automatyczną zmianę języka na ten, który jest używany w systemie.
Mimo wielu zalet jakie już posiada utorrent pobierz za darmo jego twórcy nie spoczywają na laurach i dalej walczą o nieustanny rozwój aplikacji. Przede wszystkim już niedługo możemy spodziewać się kolejnej odsłony, która będzie zawierała udoskonalony interfejs.

Warto również wspomnieć na jakich platformach systemowych można korzystać z utorrent ustawienia(konfiguracja). Program funkcjonuje na systemach Windows XP 64-bit, Windows XP 32-bit, Windows Vista 64-bit, Windows Vista 32-bit, Windows NT 4.0, Windows 9x, Windows 2003 64-bit, Windows 2003 32-bit, Windows 2000.

Aplikacja ta jest wspaniałym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy bardzo często korzystają z plików zawartych w Internecie. Najważniejsze cechy programu: efektywność i wydajność sprawiają, iż jego producenci z dnia na dzień notują coraz to większą popularność. Możemy tylko liczyć na coraz to nowsze odsłony aplikacji, które będą jeszcze bardziej urozmaicone i przyjazne użytkownikowi.


Systemy operacyjne: Windows Xp,Windows Vista,Windows 7

Software jest do pobrania za darmo. Aplikacja jest do ściągnięcia z bezpiecznych pozbawionych wirusów serwerów.
Detale
 • Wydawca:
  BitTorrent
 • Licencja:
  Freeware
 • Data edycji:
  2013-02-27 23:08:28
 • Język:
  Polski
 • Rozmiar:
  0,28MB
 • Kategoria:
  P2P
 • Download:
  73536

 • Ocena:
  4.3 / 5
 • Wystaw ocenę:
 • Ostatnio oceniano:
  2012-07-09
 • Liczba ocen:
  47

Recenzje użytkowników

Zobacz opinie innych lub napisz własną
#1
Jul 09, 2012
jooreg

Czy można mu coś zarzucić?

Zawsze pobieram torrentami. BitTorrent oczywiście to najbogatsza sieć, ale biorąc pod uwagę klientów tej sieci, to uTorrent jest moim zdaniem bezkonkurencyjny. To jedna z najlepszych propozycji w tej kategorii. uTorrent cenię sobie przedew wszystkim za prosty interfejs (dostęp do najważniejszych opcji z głównego okna). Jednak chyba tym, co przeważyło, że korzytam w uTorrent, to pobieranie plików bez spowolniania komputera. Takie sposó działania pozwala na korzystanie z tego klienta nonstop podczas korzystania z komputera.
Dobre strony: nie zwalnia pracy komputera, przyjazdy GUI
Ocena: 5,00
Możesz umieścić taki link na swojej stronie: pobierz kod html

		
	


© 2009-2013 e-Program.pl