Link sponsorowany

System Mechanic jest to program, który służy do rozwiązywania problemów z rejestrem systemowym. Głównym celem i działaniem programu jest aktualizacja komputera z systemem,  tak aby pracował na najwyższych obrotach, rozwiązywanie problemów, zwiększenie wydajności, wyeliminowanie awarii systemu i wiele więcej. Program System Mechanic składa się z czterech bloków funkcji. Pierwszy z nich to pulpit nawigacyjny zawierający w sobie możliwość omówienia problemów, które znajdują się na liście poprzez wcześniejsze przeskanowanie systemu. System Mechanic zawiera bardzo bogatą bazę funkcji i narzędzi.

Pierwszy blok programu System Mechanic  „omówienia” daje nam możliwość automatycznej naprawy nieprawidłowości systemowych lub szczegółowe przejrzenie błędów samodzielnie i zdecydowania o ich dalszym losie. System Mechanic umożliwia różne możliwości naprawy lub optymalizacji. Wykryte usterki podczas skanu systemu można naprawić automatycznie wszystkie na raz lub pojedynczo ( ręcznie).Działania te mają na celu uzupełnienie komputera w aktualizacje internetowe lub zwiększenie wydajności w celu szybszego uruchamiania komputera podczas startu lub uporządkowania systemu z niepotrzebnych elementów. Kolejnym drugim blokiem funkcji programu System Mechanic jest blok o nazwie „ aktywna opieka”. Znajduje się w nim jedenaście określonych zadań, które mają na celu opiekować się systemem. Użytkownik System Mechanic sam może wybrać z jakich zadań program będzie korzystał. Mogą być aktywne lub nie w zależności od ustawień. System Mechanic umożliwia do wyboru takie zadania jak: automatyczne oczyszczanie nadmiernego bałaganu systemu, program usuwa pliki tymczasowe i inne nie potrzebne gromadzone pliki zalegające w systemie i spowalniające jego pracę . Nadmierna  ilość bałaganu w systemie może być usunięta  celu  odzyskania miejsca na dysku i zwiększenia szybkości ogólnego przetwarzania. Automatyczna naprawa problemów w rejestrze, uszkodzony rejestr systemu Windows może z czasem doprowadzić do pogorszenia jakości wydajności oraz ,,padów” systemu. Program System Mechanic dzięki tej funkcji automatycznie naprawi ten problem poprzez usuwanie nieprawidłowych i przestarzałych  wpisów, zwiększa ogólną wydajność komputera i zwiększa stabilność, automatycznie optymalizuje konfiguracje programów startowych i usługi ładowania podczas uruchamiania systemu Windows. Także eliminuje niepotrzebne elementy startowe, które są nie potrzebne lub są  niebezpieczne dla systemu, poprzez to zwiększa się szybkość komputera, automatycznie naprawiane są błędy dysku twardego.

Naprawianie błędów dysku twardego przez System Mechanic chroni dane i zwiększa ogólną stabilność komputera, automatycznie naprawia luki w zabezpieczeniach, wirusy i inne szkodliwe programy wykorzystujące znane luki w zabezpieczeniach systemu operacyjnego i przeglądarki sieci Web. Program naprawia wady zabezpieczeń, chroni komputer i dane, automatycznie naprawia funkcja unoptimize konfiguracji internetowej narzędzi, optymalizuje Booster ustawienia/sieci Internet, a także optymalizuje różne ustawienia do potrzeb typu połączenia internetowego. Dostosowanie tych ustawień zwiększa szybkości pobierania sieci Web i zwiększa ogólną szybkość Internet i stabilność, automatycznie naprawia błędy fragmentacji dysku. Gdy dysk staje się bardzo pofragmentowany, pliki dłużej otwarte zmniejszają wydajność komponentów komputera.  Defragmentowanie reorganizuje obłoki danych, co zwiększa szybkość dostępu do pliku i zwiększa wydajność dysku, automatycznie może naprawić problemy braku pamięci, gdy dostępna pamięć jest zbyt niska, zwiększa się ogólną wydajność komputera. Cenne Defragmentowanie reclaims pamięci zwiększa wydajność, stabilność i szybkość komputera, automatyczne naprawianie przerwanych skrótów. Przerwane skróty występują, gdy pliki docelowe zostały przeniesione lub usunięte. Naprawianie tych skrótów przez System Mechanic zwiększa szybkość przetwarzania i eliminuje nieoczekiwane błędy, automatycznie tworzy kopie zapasową rejestru co 14 dni. W rejestrze systemu Windows jest istotna zdolność komputera do prawidłowego działania. Kopie zapasowe umożliwiają przywracanie rejestru, jeśli kiedykolwiek ulegnie uszkodzeniu. Drugą opcją w bloku aplikacji System Mechanic jest opcja zabezpieczenia internetowe, chroni komputer przed wszelkimi wirusami.

Trzecim blokiem funkcji programu System Mechanic jest blok o nazwie „ustawienia”, w którym można dokonać dowolnych ustawień narzędzi niżej wymienionych według własnych kryteriów. Znajduje się w nim cały szereg narzędzi z możliwością konfiguracji zasilania takich jak:  „PC TotalCare”, który scala najważniejsze narzędzia naprawy, zwiększając szybkości oczyszczania i ochrony w jednym kreatorze, „Accelerator PC” uruchamia wszystkie niezbędne zwiększenia szybkości narzędzi na raz, aby osiągnąć maksymalny wzrost wydajności. Opcja  „Napraw komputer” diagnozuje i naprawia błędy w rejestrze, dyski twarde, oprogramowania i sprzętu, „Zabezpieczeń komputera” chroni istotne dane rejestru i naprawia błędy zabezpieczeń, „Oczyszczanie PC” znajduje i usuwa śmieci pozostawione przez pliki tymczasowe, pliki pamięci podręcznej, untidy programów i systemu freezes. W drugiej opcji zakładki „ustawienia” są możliwości konfiguracji ustawień takich jak optymalizacja, defragmentacja, aktualizacja, usuwanie i naprawa systemu. Ostatnim blokiem programu jest dział zawierający statystki i historię pracy programu System Mechanic. Aplikacja obsługiwana jest przez większość systemów operacyjnych Windows. To prosta w użytkowaniu i bardzo skuteczna w działaniu aplikacja.

Systemy operacyjne: Windows Xp,Windows Vista,Windows 7

Software jest do pobrania za darmo. Aplikacja jest do ściągnięcia z bezpiecznych pozbawionych wirusów serwerów.
Detale
 • Wydawca:
  iolo technologies, LLC
 • Licencja:
  Shareware
 • Data edycji:
  2013-01-28 21:55:15
 • Język:
  Angielski
 • Rozmiar:
  16.2MB
 • Kategoria:
  Narzędzia Systemowe
 • Download:
  12196

 • Ocena:
  3.7 / 5
 • Wystaw ocenę:
 • Ostatnio oceniano:
  2012-09-04
 • Liczba ocen:
  12

Recenzje użytkowników

Zobacz opinie innych lub napisz własną
#1
Sep 04, 2012
hryp

Komputer w super porządku

System Mechanic świetnie sprawdza się jako narzędzie umożliwiające czyszczenie i optymalizacje w jednym. Jest dedykowane do utrzmywania porządu w systemie i to jest to czego szukałem dłuższy czas. Rzeczywiście sam naprawia wiele problemów, a do tego ma interfejs jest całkiem przyjemny dla oka. Co jeszcze? Poprawia także błędy z rejestrze, usuwa luki w zabezpieczniach, szybko skanuje i dokonuje skutecznej analizy. To zdecydowanie świetny sposób na poradzenie sobie z bałaganem w systemie, gdyż naprawia wiele obszarów.
Dobre strony: duże możliwości
Ocena: 4,00
Możesz umieścić taki link na swojej stronie: pobierz kod html

		
	


© 2009-2013 e-Program.pl