Link sponsorowany

SAM Broadcaster to potężnie rozbudowana aplikacja przygotowana specjalnie dla osób marzących o własnym radiu i chcących spełnić to marzenie. Narzędzie to umożliwia tworzenie własnych audycji radiowych. SAM Broadcaster stwarza również możliwość tworzenia list odtwarzania utworów muzycznych. Dzięki tej opcji ułożysz listę piosenek, które w odpowiedniej kolejności i odpowiednim czasie będą odtwarzane. Ma możliwość nadawania w dwóch różnych jakościach i prowadzeniu statystyk nasilenia odbioru. Dzięki tej opcji dowiesz się, co trzeba zmienić, aby przyciągnąć słuchaczy. Program pozwala również na korzystanie z dwóch konsoli.

Funkcjonalność SAM Broadcaster umożliwia prowadzenie profesjonalnych audycji radiowych na wysokim poziomie i w najwyższej jakości dźwięku.

Ciekawą możliwością jest prowadzenie statystyk. Prezentowana tu aplikacja to najbardziej zaawansowany i wyposażony w strumieniowe kodery potrafi kodować aacPlusv2, MP3, mp3PRO, WM9 i ogg oraz odtwarzać w Winampie, Windows Media Player, Live365, Musicmatch i w wielu innych formatach. Program SAM Broadcaster obsługuje wszystkie główne serwery strumieniowe, w tym SHOUTcast, Windows Media, Live365, SteamCast i Icecast. Aplikacja posiada wbudowane procesory dźwięku, w tym wiele serwerów wsparcia - Live365, Shoutcast, Icecast, Windows Media. SAM Broadcaster zawiera opcję wychwytywania największych media bibliotek. Jest radiowym oprogramowaniem wysyłającym strumień radiowy, i jest proste w zarządzaniu kategoriami. Dzięki funkcji prowadzenia statystyk dowiesz się, jak wielu słuchaczy jest podłączonych do stacji radiowej w danym momencie. Dane te są również rejestrowane na wydajności sprawozdawstwa. SAM Broadcaster obsługiwany jest przez systemy Windows XP 32-bit, Windows Vista 32-bit, Windows NT 4.0, Windows 9x, Windows 2000.

Jest idealnym narzędziem do eksperymentowania i sprawdzania swoich umiejętności dziennikarskich. Pozwala urzeczywistnić swoją wizję, wykazać się gustem muzycznym i pokazać, na co nas stać jako prowadzących audycję radiową we własnej stacji radiowej.

Nowy wersja 4.9.6 to kilka nowości:
- poprawki w funkcji "Remove from All"
- wszystkie przyciski są teraz lepiej przystosowane w oknie Edit Time Window
- udpate adresu email do aktywacji
- dodanie maksymalnego limitu dla statystyk Wowza
- udoskonalenia w kodowaniu URL

Systemy operacyjne: Windows Xp,Windows Vista,Windows 7

Software jest do pobrania za darmo. Aplikacja jest do ściągnięcia z bezpiecznych pozbawionych wirusów serwerów.
Detale
 • Wydawca:
  Spacial Audio Solutions, LLC
 • Licencja:
  Demo
 • Data edycji:
  2013-02-27 22:25:37
 • Język:
  Angielski
 • Rozmiar:
  22.4MB
 • Kategoria:
  Inne
 • Download:
  9112

 • Ocena:
  4.0 / 5
 • Wystaw ocenę:
 • Ostatnio oceniano:
  2012-10-08
 • Liczba ocen:
  9

Recenzje użytkowników

Zobacz opinie innych lub napisz własną
#1
Oct 08, 2012
grajek

Internetowy DJ

Zainteresowałem się ostatnio jak w rzeczywistości wygląda praca osoby odpowiedzialnej za transmisje radiowe. Potrzebny mi był do tego odpowiedni program. Znajomy, który interesuje się tym głębiej zdecydowanie polecił mi SAM Broadcaster. Aplikacja pozwala mi emitować wybrane przeze mnie utwory, a moi odbiorcy mogą podglądać grane piosenki. Polecam także funkcję ustawiania plików do kolejki transmisji, tak aby nie trzeba było robić tego utwór po utworze.
Dobre strony: ciekawe zajęcie
Złe strony: mało opcji
Ocena: 2,00
Możesz umieścić taki link na swojej stronie: pobierz kod html

		
	


© 2009-2013 e-Program.pl