Link sponsorowany

Firma Google całą swą mocą targnie na rynek software i przejmuje coraz większą jego część. Nie ma się z resztą czemu dziwić. Produkty Google oprócz tego, że są świetne jakościowo i wydajnościowo to w dodatku są w pełni darmowe. Picasa to jeden z efektów pracy programistów Google. Program Picassa to propozycja graficznej aplikacji dla wszystkich użytkowników.

Spróbujmy zatem przyjrzeć się powodom dla których warto zainstalować tą aplikację. Tak jak już było wspomniane Picasa do pobrania jest za darmo i to jeden z podstawowych powodów, dla których nasze zainteresowanie tym programem powinno wzrosnąć. Picasa po polsku dostępna jest dla wszystkich bez żadnych limitów. Jedna z najważniejszych informacji to taka, że aplikacja działa pod XP i Vista. Wiadomość tak bywa szczególnie ważna dla użytkowników najnowszego Windowsa, ponieważ bywają aplikacje z którymi są problemy podczas instalacji na Viście.
Podstawowe funkcje programu Picasa to synchronizacja modyfikacji w programie i usłudze Web Albums, retuszowanie obrazów, wyświetlanie podglądu plików obrazów, tworzenie i edytowanie filmów, przechwytywanie obrazu wyświetlanego na okranie, dodawanie tekstu do zdjęć, kontrolowanie usługi PWA, zarządzenie folderami w komputerze czy uzyskanie większej ilości informacji o zdjęciach. Jak widać ilość funkcji w najnowszym Picasa, który ma już numerek 3, jest bardzo dużo.

Program powinień być poddany uwadze każdemu kto ma zamiar w jakikolwiek sposób edytować zdjęcia lub filmy. pobierz i ty tą aplikację, by przekonać się, że możesz stać się posiadaczem w pełni profesjonalnego programu do obróbki zdjęć!

Wersji 3.9 ma kilka nowych funkcji:
- "film o twarzy"
- przesyłanie grupowe
- edytowanie w usłudze Picnik
- panel właściwości


Systemy operacyjne: Windows Xp,Windows Vista,Windows 7

Software jest do pobrania za darmo. Aplikacja jest do ściągnięcia z bezpiecznych pozbawionych wirusów serwerów.
Detale
 • Licencja:
  Freeware
 • Data edycji:
  2013-02-27 22:50:07
 • Język:
  Polski
 • Rozmiar:
  14.5MB
 • Kategoria:
  Przeglądarki Grafiki
 • Download:
  294887

 • Ocena:
  4.6 / 5
 • Wystaw ocenę:
 • Ostatnio oceniano:
  2012-12-08
 • Liczba ocen:
  133

Recenzje użytkowników

Zobacz opinie innych lub napisz własną
#1
Jun 29, 2012
Janek

Jeden z najlepszych menedżerów grafiki

Może to dziwne, ale odnoszę wrażenie, że wszystko czego tchnie się Google zamienia się w złoto. Zainstalowałem program Picasa i od razu przypadł mi do gustu. Zaawansowana możliwość zarządzania grafiką oraz moduły automatyzujące pracę sprawiają, że chyba nie znam innego, w którym pracowało się tak wygodnie.
Dobre strony: darmowy, funkcjonalny, pozwala na upload zdjęć, ale działa tej offline
Ocena: 5,00
#2
Jun 30, 2012
Alien

Aplikacja, która ogarnie Twoje zdjęcia.

Gigant z Mountain View kolejny raz pokazał, że tworzy oprogramowanie dopracowane w szczegółach. Wgrywanie, udostępnianie, edytowanie czy retusz zdjęć jest teraz niewiarygodnie proste.
Dobre strony: Błyskawiczne zarządzanie zdjęciami, duże możliwości edycji, obsługa filmów
#3
Jul 02, 2012
Maniek

Dziel, rządź, rozpowszechniaj ;)

Klik i przeglądasz zdjęcia z aparatu, klik i już stworzyłeś album, kolejny klik i Twoi znajomi widzą już album, który stworzyłeś. Przypomnienie na mailu Twoich znajomych daje gwarancje, że każdy zainteresowany obejrzy zdjęcia. Picasa w wersji 3 ma wszystko.
Dobre strony: Retuszowanie, szybkie rozpowszechnianie, obsługa filmów, niezawodność, szybkość
Złe strony: Nie stwierdziłem.
Ocena: 5,00
#4
Jul 03, 2012
Smith

Super menadżer do zdjęć

Ilość funcji i niezawodność stawa Picase w czołówcę tego typu programów. Połączenie z narzędziami webowymi dzięki, którym można publikować zdjęcia i całe albumy daje nam niezwyklę atrakcyjny produkt, a przy tym w pełni darmowy.
Dobre strony: Niezwyklę szybko rozwijające się funkcje, połączenie z aplikacjami sieciowymi
#5
Jul 15, 2012
Irc

Przełom w przechowywaniu i udostępnianiu

Pierwszy tak zaawansowane, a zarazem proste narzędzie do wszystkiego można powiedzieć. Jeżeli już raz spróbujemy się bawić powyższą aplikacją to już przy niej zostajemy ponieważ nie ma lepszej na rynku póki co.
Dobre strony: Szybkość działania, prosty w obsłudze, małe wymagania sprzętowe, innowacyjne rozwiązania.
Możesz umieścić taki link na swojej stronie: pobierz kod html

		
	


© 2009-2013 e-Program.pl