Link sponsorowany

Często zastanawiamy się z jaki sposób edytować zdjęcia lub jakiegos narzędzia w tym celu użyć.
W sieci są informacje na temat setek aplikacji, często komercyjnych, które pomagają w przerobieniu zdjęcia. Nie zawsze są jednak one wystarczające. Jest jednak program, który łączy pozytywne cechy wielu programów graficznych - to nowy Photoscape

To aplikacja do obsługi rastrowej. Photoscape opiera się o licencję freeware. Oznacza to, że licencja jest darmowa i każdy może bez ograniczeń korzystać i dzielić się aplikacją ze znajomymi. Program Photoscape napisano pod platformę windowsowką dla XP i Vista. MOOII TECH jest producentem wspomnianej aplikacji dostępnej dla wszystkich użytkowników bez żadnych ograniczeń. Program zbiera pochlebne opinie od internautów i pozytywne recenzje specjalistów.

Jeżeli chodzi o interfejs aplikacji to został on stworzony w dość przemyślany sposób. Po uruchomieniu programu zostajemy przeniesieni do miłego okna w którym edytowane zdjęcie zajmuje środkową część. Lewą część zarezerwowano dla opcji dostępowych. Na dole twórcy programu umieścili podstawowe opcje do edycji zdjęcia, którym się zajmujemy. W górnej belce jest dużo przydatnych opcji. W lewej części okna programu jest również miniaurowy podgląd innych obrazów. Używanie programu jest tak samo proste jak instalacja najnowszy. To zaledwie pare kroków, a właściwie kliknięć myszy.

Photoscape to przyjazny i niezwykle poręczne narzędzie do edycji zdjęć cyfrowych, które daje możliwość poprawiania fotografii. Jest możliwość używania programu jako przeglądarka albumów. Aplikacja posiada także podstawowe funkcje edycji grafiki takie jak zmiana rozmiaru, zmiana barw i jasności, ramka, dodawanie tekstu, usuwanie efektu czerowych oczów, przycinanie, korekcja światła.

PhotoScape daje nam możliwość obsługi konwersji wielu zdjęć w tym samym czasie. Użytkownik ma także możliwość robić zdjęcia panoramiczne. Co ciekawe, bez większych trudności można zrobić aminację GIF. Łatwość drukowania to także duża zaleta. Program bez problemu przychwytuje ekran. Jeżeli nasze zadanie wymaga tego by wybrać jakiś kolor ze zdjęcia to Photoscape jest bardzo pomocny w tej kwestii. Aplikacja oferuje także zmianę nazw. Jeżeli chcemy konwertować RAW do JPG to bez problemu wykonamy taką operacją.

Wszechstronność i łatwy dostęp sprawia, że darmowy photoscape do ściągnięcia jest oprogramowaniem wysokiej jakości. Warto mieć go w swojej kolekcji potrzebnych programów, więc pobierz photoscape już dziś!


Kilka zmian w wersji 3.6.2 to:

- Ulepszone domyślne zapisywanie folderów do Page, Kombajny i animowane GIF Tabs.

- Przycisk Exif na Tab Editor.

- Dodatkowe wsparcie dla plików RAW, takich jak Samsung pliku RAW.

- Ulepszony interfejs użytkownika.

- Poprawiono drobne błędy.


Systemy operacyjne: Windows Xp,Windows Vista,Windows 7

Software jest do pobrania za darmo. Aplikacja jest do ściągnięcia z bezpiecznych pozbawionych wirusów serwerów.
Detale
 • Wydawca:
  MOOII TECH
 • Licencja:
  Freeware
 • Data edycji:
  2013-02-27 22:40:23
 • Język:
  Polski
 • Rozmiar:
  17.5MB
 • Kategoria:
  Edytory Grafiki
 • Download:
  76284

 • Ocena:
  4.5 / 5
 • Wystaw ocenę:
 • Ostatnio oceniano:
  2013-12-05
 • Liczba ocen:
  53

Recenzje użytkowników

Zobacz opinie innych lub napisz własną
#1
Jul 06, 2012
Max

Niezastąpiony dla początkujących

Większość programów do edycji obrazu ma problem, by umożliwić łatwość użytkownik w połączeniu z zaawansowaną funkcjonalnością. To udało się producentom Photoscape i właśnie za to go cenię. Nie muszę być grafikiem komputerowym, by zrobić sam ciekawe przeróbki graficzne. Photoscape świetnie nadaje się dla początkujących, takich jak my, jednak profesjonaliście też będę w stanie wykonać pewien zakres prac.
Dobre strony: znakomity dla początkujących, niezły dla zaawansowanych, darmowy
Ocena: 5,00
Możesz umieścić taki link na swojej stronie: pobierz kod html

		
	


© 2009-2013 e-Program.pl