Link sponsorowany

Need For Speed: Carbon to kolejna odsłona popularnej serii gier wyścigowych, która od lat cieszy się uznaniem graczy na całym świecie. Dlaczego? Z pewnością jedną z przyczyn popularności jest dość duża liczba licencjonowanych aut. W samym Need For Speed: Carbon pojawia się ich ponad setka, co nawet na osobach nie lubiących wyścigów musi robić wrażenie. A co prócz tego?

Need For Speed: Carbon oferuje nam doskonałą zabawę w stylu zręcznościowym. Oznacza to, ze model jazdy nie jest jakiś hiperrealistyczny, a nastawiony na dawanie jak największej przyjemności graczom. Mamy tu miasto Palmont, w którym rozgrywane są nielegalne wyścigi uliczne. Jeśli chcesz stać się najlepszy, musisz stawać do odbywających się co i rusz gonitw – tylko w ten sposób udowodnisz, że nie ma Tobie równych za kierownicą. Jednak specyfika wyścigów powoduje, że prowadzi się ciężko. Prócz pojazdów poruszających się normalnie w ruchu ulicznym, miasto patroluje często policja. Jeśli nie chcesz trafić do aresztu, nie możesz dać się złapać. Na szczęście nie jesteś sam – podczas rozwijania kariery tworzysz własną ekipę. To nie tylko kierowcy, ale też mechanicy odpowiadający za jak najlepsze przygotowanie wozu do akcji.

Podczas wyścigu możesz również wydawać rozkazy swoim podwładnym. Jakie? Na przykład aby zajechali drogę szczególnie groźnemu rywalowi czy też zablokowanie szosy, aby uciec ścigającym Cię radiowozom. W całej grze masz ponad sześćdziesiąt pojazdów do wyboru – wszystkie możesz tuningować. Auta podzielono na trzy klasy – exotic, tuner i muscle. Każdy nadaje się lepiej do innego rodzaju trasy. Sam sprawdź w praktyce, który prowadzi się lepiej. Wersja demonstracyjna Need For Speed: Carbon da Ci możliwość poprowadzenia tylko dwóch pojazdów, ale to wystarczająco, by poznać model jazdy i oprawę audiowizualną produkcji.

Ponieważ Need For Speed: Carbon wydano zarówno na PC, jak i konsole, w trybie zabawy wieloosobowej (dostępnym w pełnej wersji) możesz zmierzyć się na torze z posiadaczami różnego typu platform. A oprócz trybu kampanii Need For Speed: Carbon oferuje też możliwość walki w trybie wyzwań oraz pojedynczych wyścigach.

Podsumowując ten tytuł, przyznać trzeba, że jest to dość udana produkcja. Jeśli chcesz się o tym przekonać, przed zakupem przetestuj dostępną na naszej stronie wersję demonstracyjną. Gaz do dechy!


Systemy operacyjne: Windows Xp,Windows Vista,Windows 7

Gra jest do pobrania za darmo. Aplikacja jest do ściągnięcia z bezpiecznych pozbawionych wirusów serwerów.
Detale
 • Wydawca:
  Electronic Arts
 • Licencja:
  Demo
 • Data edycji:
  2012-05-27 16:33:38
 • Język:
  Angielski
 • Rozmiar:
  651MB
 • Kategoria:
  Wyścigowe
 • Download:
  8197

 • Ocena:
  4.2 / 5
 • Wystaw ocenę:
 • Ostatnio oceniano:
  2012-06-06
 • Liczba ocen:
  36

Recenzje użytkowników

Zobacz opinie innych lub napisz własną
Możesz umieścić taki link na swojej stronie: pobierz kod html

		
	


© 2009-2013 e-Program.pl