Home > Gry > RPG

Link sponsorowany

Metin2 to gra mmorpg osadzona w fikcyjnym świecie inspirowanym starożytnymi Chinami. Gra Metin 2 pozwala Ci na stworzenie postaci z jednej z czterech klas: wojownik, ninja, szaman, sura (wojownik, który posługuje się zaklęciami), a następnie na nieliczone przygody. Jeśli lubisz takie klimaty, możesz łatwo dołączyć do setek tysięcy graczy przemierzających wielki, podzielony na trzy królestwa kontynent. A co najważniejsze - Metin2 jest do ściągnięcia za darmo.

Ściągając ten tytuł po raz pierwszy musisz pobrać na komputer niewielki plik instalacyjny, a następnie kierować się wedle wskazówek wyświetlanych przez komputer. Po zainstalowaniu wszystkiego będziesz gotowy do wkroczenia do tej niezwykłej rzeczywistości. Wszelkie kolejne aktualizacje są automatycznie sprawdzane przy każdorazowym uruchomieniu programu i w miarę pojawiania się od razu pobierane i instalowane.

Najnowszy
Metin2 pozwala Ci na wybranie, z którego królestwa pochodzić będzie Twój awatar: może być to militarystyczne Jinno, uduchowione Chunjo czy też handlowe Shinsoo. Od twego wyboru zależy dostępna klasa postaci. A gdy już Twój awatar zaistnieje w świecie gry (przypminamy – Metin2 jest za darmo!), możesz wyruszyć, aby wykonywać kolejne misje zlecane Ci przez bohaterów niezależnych. Jak to w mmorpgach bywa, nagrodą za to jest przede wszystkim cenne doświadczenie, które z kolei służy Ci do rozwoju postaci. Gra Metin2 oferuje ciekawy system rozwoju umiejętności, a także związane z magią zdolności, dzięki którym każda walka zmienia się w niezapomniane przeżycie. Ponieważ gracze pochodzą z różnych królestw, zgodnie z realizmem nie znają swych języków – jeśli więc chcesz porozmawiać z innym żywym graczem, musisz znać dialekt, jakim się posługuje.

W Metin2 online możesz walczyć nie tylko ze zwykłymi przeciwnikami – jak na przykład dzikie psy czy wilki, ale również stanąć naprzeciw innym żywym graczom w systemie walk Player vs Player. Program Metin2 oferuje Ci wolną rękę w poczynaniach, choć jak wiadomo solą tego typu gier są walki, więc bez nich się nie obejdzie. Nim ściągniesz na swój twardy dysk bezpłatnego klienta gry, sprawdź wymagania Metin 2. Nie są one zbyt wygórowane, więc tytuł ten powinien zadziałać bez problemów nawet na starszych komputerach.


Systemy operacyjne: Windows Xp,Windows Vista,Windows 7

Gra jest do pobrania za darmo. Aplikacja jest do ściągnięcia z bezpiecznych pozbawionych wirusów serwerów.
Detale
 • Wydawca:
  Gameforge 4D
 • Licencja:
  Freeware
 • Data edycji:
  2013-01-28 21:38:20
 • Język:
  Angielski
 • Rozmiar:
  3,31MB
 • Kategoria:
  RPG
 • Download:
  34074

 • Ocena:
  4.3 / 5
 • Wystaw ocenę:
 • Ostatnio oceniano:
  2012-05-25
 • Liczba ocen:
  47

Recenzje użytkowników

Zobacz opinie innych lub napisz własną
Możesz umieścić taki link na swojej stronie: pobierz kod html

		
	


© 2009-2013 e-Program.pl