Link sponsorowany

MaSzyna to polski, bezpłatny symulator lokomotyw. Trzeba przyznać, że jak do tej pory podobnych produkcji było tak niewiele, że praktycznie nikt o nich nie pamięta. Być może MaSzyna stanie się najlepszym tytułem w tym gatunku – symulator jest wciąż rozbudowywany przez licznych fanów lokomotyw i kolei.

Gra MaSzyna pozwoli Ci na spełnienie dziecięcych marzeń o prowadzeniu pociągu – zarówno towarowego, jak i osobowego. Kabina maszynisty odwzorowana jest z zachowaniem pełnego, maksymalnego realizmu – masz tu kilkadziesiąt różnego rodzaju dźwigni, lewarów, przełączników i kontrolerów, a nadto oczywiście znajdują się tu przeróżne wskaźniki kontrolne. Występujące w podstawowym programie modele lokomotyw to: EU07, ET22, EN57 oraz SN61. Każdy z nich wygląda oczywiście inaczej, inny jest również układ wszystkich elementów nawigacyjnych. Pobierz symulator MaSzyna za darmo i zobacz, czy potrafisz kierować tego typu pojazdem. Dodatkowo program wyposażony jest w edytor, dzięki któremu możesz stworzyć własną scenerię kabiny. To nie wszystko – prócz tego MaSzyna pozwoli Ci na kreację własnych, trójwymiarowych budynków i modeli oraz tekstur. Jeżeli posiadasz zdjęcia stacji kolejowych, możesz wpasować je w symulator, czyli praktycznie rzecz ujmując – możesz sam współtworzyć program i dzielić się swoimi kreacjami z innymi użytkownikami MaSzyny.

MaSzyna jest do pobrania za darmo. Nim jednak zainstalujesz program, dobrze byłoby zapoznać się z instrukcjami kolejowymi oraz terminologią używaną w lokomotywach. Na stronie programu znajdują się linki do odpowiednich miejsc w Internecie, gdzie możesz zapoznać się z nimi. Jeśli więc nie wiesz, co to jest suwak SHP lub czym jest manometr cylindra hamulcowego, możesz dzięki nim poznać te terminy.

Download symulatora MaSzyna jest całkowicie bezpłatny. Jeżeli będziesz mieć jakieś pytania, dotyczące samej symulacji, na oficjalnej stronie gry znajduje się zestaw najczęściej zadawanych pytań wraz z odpowiedziami na nie. Możesz również w Internecie odnaleźć spora liczbą miłośników tej zabawy, dzięki którym opanujesz tajniki sterowania lokomotywami oraz będziesz na bieżąco informowany o wszelkich aktualizacjach, dodatkach i nowościach.


Systemy operacyjne: Windows Xp,Windows Vista,Windows 7

Gra jest do pobrania za darmo. Aplikacja jest do ściągnięcia z bezpiecznych pozbawionych wirusów serwerów.
Detale
 • Wydawca:
  Krzysztof Iwan Waszkiewicz & Bartek Mixe® Przeradowski
 • Licencja:
  Freeware
 • Data edycji:
  2013-01-31 13:46:20
 • Język:
  Polski
 • Rozmiar:
  -MB
 • Kategoria:
  Symulatory
 • Download:
  9295

 • Ocena:
  4.7 / 5
 • Wystaw ocenę:
 • Ostatnio oceniano:
  2012-03-14
 • Liczba ocen:
  18

Recenzje użytkowników

Zobacz opinie innych lub napisz własną
Możesz umieścić taki link na swojej stronie: pobierz kod html

		
	


© 2009-2013 e-Program.pl