Link sponsorowany

 

Program Autocad to profesjonalne i bardzo popularne narzędzie do projektowania trójwymiarowego. Najnowsza wersja tego oprogramowanie oznaczona jest numerem 2013 PL i oferuje nowe funkcjonalności. Dzięki możliwościom programu użytkownik będzie w stanie projektować świat korzystając z potężnych narzędzi i elastycznych funkcji do projektowania CAD zarówno 2D, jak i 3D. Najnowsza wersja aplikacji to zaktualizowane narzędzia projektowania koncepcyjnego, ale także jeszcze łatwiejsze dokumentowanie modeli oraz przechwytywanie stanu bieżącego. Darmowa wersja testowa programu Autocad pozwala na korzystanie z program przez 30 dni.

 

Program Autocad w wersji 2013 PL to sporo nowości, wśród których są narzędzia tworzenia dokumentacji modeli, funkcja szyku skojarzonego, WS, wielofunkcyjne uchwyty, ulepszenia linii poleceń, uproszczone migracja do wersji 2013, elementy sterowania rzutnią w obszarze rysunku, edytowalna ikona LUW, możliwość usuwania zduplikowanych obiektów, narzędzie stapiania, szyk skojarzony 3D i kilka innych.

 

Warto wspomnieć o wymaganiach systemowych programu. Aby skutecznie korzystać z aplikacji należy dysponować komputerem z systemem Windows XP lub nowszym, Dla systemów Windows Vista lub Windows 7: dwurdzeniowy procesor Intel® Pentium® 4 lub AMD Athlon®, 3,0 GHz lub szybszy z technologią SSE2; dla systemu Windows XP: dwurdzeniowy procesor Intel Pentium 4 lub AMD Athlon, 1,6 GHz lub szybszy, z obsługą technologii SSE2, 2 GB pamięci RAM, 2 GB wolnego miejsca na dysku twardym do zainstalowania programu, rozdzielczość 1024 x 768 z obsługą trybu True Color, przeglądarka Microsoft Internet Explorer 7.0 lub nowsza, wersja instalacyjna pobrana lub z płyty DVD.

 

Pobierz program i zacznij pracę na najwyższym poziomie.

 

Nowości w wersji 2013 PL:

- Widoki przekrojów i szczegółów

- Tekst przekreślony

- Komunikacja dzięki Autodesk 360

- Dostosowanie i synchronizacja plików

- Udostępnianie w portalach społecznościowych

- Aplikacje AutoCAD w portalu Autodesk Exchange

- Kontekstowe narzędzie PressPull

- Wyodrębnianie krzywej powierzchni

- Podgląd edycji właściwości

- Uproszczona migracja do wersji 2013

 


Systemy operacyjne: Windows Xp,Windows Vista,Windows 7

Software jest do pobrania za darmo. Aplikacja jest do ściągnięcia z bezpiecznych pozbawionych wirusów serwerów.
Detale
 • Wydawca:
  Autodesk
 • Licencja:
  Trial (30 dni używania)
 • Data edycji:
  2013-01-31 21:25:54
 • Język:
  Polski
 • Rozmiar:
  MB
 • Kategoria:
  3D & CAD
 • Download:
  29641

 • Ocena:
  3.4 / 5
 • Wystaw ocenę:
 • Ostatnio oceniano:
  2012-07-26
 • Liczba ocen:
  20

Recenzje użytkowników

Zobacz opinie innych lub napisz własną
#1
Jul 26, 2012
inż

Machina dla inżynierów

AutoCAD to wszystko mającą maszynka do tworzenia projektów, które prowadzi o kilka długości przed konkurencją. Mój zachwyt wynika z dłuższego doświadczenia z tym narzędziem. To ile potrafi ten program jest wręcz zadziwiające. Chyba w milionach można liczyć osoby, którzy korzystają z tego narzędzia na codzień. Wszystko jest zrobiona tak, by użytkownik mógł profesjonalnie i wygodnie pracować, począwszy od interfejsu, a na dostępnych funkcjonalnościach skończywszy.
Dobre strony: radzi sobie dobrze z każdym problemem projektowania
Złe strony: płatny
Ocena: 5,00
Możesz umieścić taki link na swojej stronie: pobierz kod html

		
	


© 2009-2013 e-Program.pl