Link sponsorowany

Ares to program służący do wymiany plików P2P w sieci, dzięki któremu ściągniemy ulubioną muzykę, filmy, programy, gry, zdjęcia itp. jednym programem. Jest to niezawodny program, dzięki któremu w prosty i szybki sposób odnajdziemy to, czego szukamy i ściągniemy na swój komputer. Prosty w użyciu, bardzo funkcjonalny i niezawodny Ares sprawi, że zdobycie ciekawej tapety czy opisu gry będzie proste i przyjemne. Przejrzysty interfejs i wbudowana polska wersja językowa oraz  korzystanie z wielu sieci P2P podczas ściągania czynią program szybki w obsłudze. Ares, w szerokim wachlarzu opcji jakie posiada ten program cechuje się tym, że jako nieliczny tego typu  posiada funkcje odtwarzania plików audio i video. Kolejnymi cechami, które czynią darmową aplikacje Ares za godną użytkowania to podgląd nieściągniętych plików. Dzięki czatowi można porozumieć się z innymi użytkownikami, nawiązać znajomość i wymienić się swoimi uwagami na temat programu. Skorzystania z obecnych już pokoi dyskusyjnych lub stworzeniu swojego. 
Zaletą programu Ares jest  pobieranie plików z sieci typu: FastTrack, Torrent, eDonkey2000, Gnutella itp. za pomocą jednego programu. Aplikacja minimalnie zużywa zasoby systemowe i posiada bibliotekę, która w prosty i szybki sposób pozwoli odnaleźć ściągnięty plik. Program oferuje takie funkcje jak multi wyszukiwanie w zakładkach określonego pliku, ustawianie proxy, wznawianie transferów w momencie, gdy przestanie się już ściągać interesujące nas pliki, ustawianie limitów transferu w zależności od możliwości łącza, banowanie użytkowników za niestosowne zachowanie czy wybór skórki interfejsu według upodobań. Obsługiwany jest przez większość systemów operacyjnych 98/Me/NT/2000/XP/Vista.
 
Nowości w wersji 2.1.8 PL:
- wsparcie dla protokołu BitTorrent
- wsparcie dla stacji radiowych Shoutcast
- możliwość podłączania się do chata
- możliwość poznawania nowych przyjaciół

Systemy operacyjne: Windows Xp,Windows Vista,Windows 7

Software jest do pobrania za darmo. Aplikacja jest do ściągnięcia z bezpiecznych pozbawionych wirusów serwerów.
Detale
 • Wydawca:
  Ares Galaxy
 • Licencja:
  Freeware
 • Data edycji:
  2013-01-28 13:27:35
 • Język:
  Polski
 • Rozmiar:
  2.4MB
 • Kategoria:
  P2P
 • Download:
  483836

 • Ocena:
  4.4 / 5
 • Wystaw ocenę:
 • Ostatnio oceniano:
  2013-01-14
 • Liczba ocen:
  67


GaleriaRecenzje użytkowników

Zobacz opinie innych lub napisz własną
#1
Jun 24, 2012
blocker

Czy jest lepszy program P2P?

To, że Ares jest bardzo popularny to nic dziwnego. Już dawno nie było tak ciekawej propozycji, która pozwala pobierać różnorodne pliki - od dokumentów, przez grafikę, aż do filmów i programów. Korzystałem z konkurencyjnych programów i tu w oczy rzuca się przede wszystkich możliwość zaawansowanie filtrowania uzyskana przy stosunkowo prostym interfejsie, nie wspominając już szerzej o zdecydowanie szybszym pobieraniu plików.
Dobre strony: podłączenie do kilku sieci, niekomercyjny, brak reklam, chat
Złe strony: zdarza się dłuższy czas oczekiwania na połączenie
Ocena: 5,00
Możesz umieścić taki link na swojej stronie: pobierz kod html

		
	


© 2009-2013 e-Program.pl